140-års jubileum

 
Christiania Roklub ble stiftet i 1878 og feirer i 2018 140-årsjubileum. Dette skal feires!

Jubileumskomiteen har vært i sving en stund for å planlegge arrangementer med blant annet mottagelse på stiftelsesdagen 15. mai, Norgesmesterskapet og jubileumstur til Henley. På denne siden vil vi fortløpende legge ut informasjon om de ulike aktivitetene.

Jubileumskomiteen i CR: Ingeborg, Maiken, Bjørn, Erling, Morten og Henning. Spørsmål rettes til Erling.

CR Jubileumskolleksjon

I forbindelse med 140-års jubileet i 2018 tilbys CR-medlemmer nye flotte jubileumsartikler som er til salgs i CR-butikken nå. Se på det som tilbys og send inn bestillingsskjemaet. Vi tilbyr blant annet CR skidress, slips og bag.

Gå til CR butikken

Jubileumstur til Henley

For å oppleve rosportens historiske røtter og heie frem våre raceroere arrangerer vi  jubileumstur til Henley 6. – 8. juli 2018.

Les mer

Jubileumsarrangement

Klubbens 140-års jubileum i 2018 markeres med et arrangement på stiftelsesdagen tirsdag 15. mai 2018 kl 17:00. Hold av datoen! Mer informasjon kommer.